KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffischer 17526497
nr 1752 6497
Filmaffischer
5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatören, Titta vi spökar, Ett dockhem, En dag på kapplöpningarna", oramade lösa blad, bladets mått: 70x100 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:56:05
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor