KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffischer 17526497

nr 1752 6497

Filmaffischer

5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatören, Titta vi spökar, Ett dockhem, En dag på kapplöpningarna", oramade lösa blad, bladets mått: 70x100 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:56:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.500 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor